Filmy dla kociarzy. Top 5 najciekawszych produkcji

0
124

Każdy kot to indywidualista, który chadza własnymi ścieżkami. Te domowe zwierzaki również przywiązują się do swoich opiekunów, a pod miękkim futerkiem skrywają wielkie serce pełne miłości. Nic dziwnego, że koty cieszą się ogromną popularnością. Jesteś miłośnikiem kotów? Koniecznie musisz sprawdzić TOP 5 najciekawszych produkcji dla kociarzy.

TOP 5 najciekawszych produkcji o kotach

Jeśli uwielbiasz koty, zdecydowanie musisz sprawdzić nasze TOP 5 produkcji z tymi zwierzętami w rolach głównych. Rozsiądź się wygodnie na kanapie, zaproś swojego futrzastego pupila i dajcie się pochłonąć świetnej, wielogodzinnej rozrywce.

1.    „Kociarze”

„Kociarze” to nowa produkcja opowiadająca o ośmiu mężczyznach, którzy właśnie dzięki kotom mogli zmierzyć się z ciężkim czasem w ich życiu. Koty pomogły im przetrwać pandemię, a także stawić czoła wielu innym wyzwaniom.

2.    „Kedi – sekretne życie kotów”

„Kedi – sekretne życie kotów” to jeden z najciekawszych filmów dokumentalnych o tych zwierzętach. Dokument opowiada o Stambule – jednym z największych skupisk kotów na świecie. W mieście tym koty traktowane są jako jego obywatele – mają swoje prawa i przywileje. Bohaterami filmu jest grupa siedmiu kotów, które pozwalają widzom odkryć nieznane zakątki Stambułu. Dodatkowo możemy poznać bliżej charakter i naturę tych zwierząt.

3.    „Garfield”

W zestawieniu tym nie może zabraknąć oczywiście najbardziej leniwego kota świata, który jednocześnie jest największym fanem lasagne, czyli Garfielda. O tym rudym kocurze powstało wiele filmów, więc naprawdę jest w czym wybierać. Poznaj przygody Garfielda, jego kompana – psa Odiego i właściciela Jona Arbuckle.

4.    „Aryskotraci”

Czas na znakomitą animację z 1970 r. Pomimo upływu lat „Aryskotraci” wciąż łapią za serce. To opowieść o ciężkim kocim życiu, a także miłości, przyjaźni i poświęceniu. Dla młodszych widzów „Aryskotraci” będą po prostu bajką o kotach, natomiast dla starszych – nauką tolerancji.

5.    „Kot w butach”

„Kot w butach” to kolejna klasyka z kotem w roli głównej. Ten rudy don juan podbił serce niejednej kocicy. Pełen uroku złodziej i awanturnik znakomicie włada szpadą, a jego powiewająca na wietrze peleryna to znak, że ten kocur znowu popadł w tarapaty.

INEA telewizja dla miłośników kociego kina

Telewizja HIWAY to znakomita opcja zarówno dla miłośników kotów, psów, jak i innych zwierząt – to po prostu idealna propozycja dla wszystkich osób, które uwielbiają kino. Chcesz mieć wpływ na to, co oglądasz i za co płacisz? W takim razie INEA telewizja to coś dla Ciebie.

 

Telewizja HIWAY to swoboda wyboru. Wybierz jedynie prędkość Internetu, paczkę telewizyjną START+REGIO a następnie dodaj wybraną paczkę tematyczną. W każdej chwili możesz zrezygnować z niej i wybrać inną. INEA telewizja to wiele dostępnych kanałów: dokumentalnych, filmowych, sportowych, muzycznych, dla dzieci czy informacyjnych w najwyższej jakości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here