Szkoła windsurfingu FunSurf – dlaczego warto zapisać się na szkolenie?

0
700
Szkoła windsurfingu FunSurf - dlaczego warto zapisać się na szkolenie?

Osoby, które chcą rozpocząć swoją przygodę z windsurfingiem, nie do końca wiedzą jak się za to zabrać. Sporty wodne wymagają nie tylko pewnego poziomu kondycji, ale przede wszystkim profesjonalnego sprzętu, bez którego nauka na własną rękę będzie jedynie zagrożeniem zdrowia, a nawet życia. Dlatego też warto skorzystać z pomocy odpowiednich instytucji specjalizujących się w szkoleniach z zakresu windsurfingu. Do jednych z nich należy szkoła windsurfingu FunSurf, która od ponad 25 lat zajmuje się nauką sportów wodnych wśród osób dorosłych, młodzieży oraz dzieci.

Bezpieczna nauka pod okiem profesjonalistów

wingfoilOferta przygotowana przez Szkołę FunSurf to najlepsze rozwiązanie przede wszystkim w przypadku osób, które nigdy wcześniej nie próbowały swoich sił w sportach wodnych. Składa się ona z obozów i kursów przygotowanych dla osób początkujących, jak i dla osób o bardziej zaawansowanych umiejętnościach, które są zainteresowane zrobieniem kursu na instruktora. W obu przypadkach mowa o profesjonalnym i indywidualnym podejściu ze strony licencjonowanych instruktorów, dla których windsurfing oraz kitesurfing stanowią największą życiową pasję. Lekcje pod okiem specjalistów to najbezpieczniejsza forma nauki w szczególności u dzieci i młodzieży. Dlatego też zachęcamy do zapoznania się z ofertą szkoły FunSurf na 2022 rok, którą znajdziesz na stronie internetowej windsurfing.com.pl.

Obozy windsurfingowe dla najmłodszych

kursy kitesurfinguTak, jak już wspominaliśmy, szkoła FunSurf kieruje swoją ofertę nie tylko do osób dorosłych, ale również do dzieci i młodzieży. W przypadku najmłodszej grupy wiekowej, kursy windsurfingu odbywają się w formie grupowej lub indywidualnej – według uznania rodziców. Są one prowadzone przez wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów. Kursy obejmują dzieci powyżej 6 roku życia. Szkoła zapewnia najmłodszym kursantom 6 dni szkolenia w grupie 3–6-osobowej z instruktorem – w zależności od wybranej opcji, 1,5, 2 lub 4 godziny dziennie zajęć, kompletny sprzęt windsurfingowy, kapok, trapez oraz ubezpieczenie sprzętu od uszkodzeń podczas zajęć na wodzie. Podczas nauki uczestniczy ratownik, który czuwa nad bezpieczeństwem kursantów. Możesz być zatem spokojny o swoje dziecko, posyłając je na kurs sportowy ze szkołą FunSurf.

Nauka z FunSurf się opłaca!

windsurfingZapewne zastanawiasz się, dlaczego warto skorzystać akurat z oferty przygotowanej przez szkołę FunSurf? Otóż zacznijmy od wielu usług, w których skład wchodzą zarówno obozy, jak i kursy grupowe i indywidualne dla różnych grup wiekowych. Obejmują one windsurfing, kitesurfing, a od niedawna – lekcje na wingfoilu. Każdy niezależnie od umiejętności, może spróbować swoich sił nie martwiąc się o to, że sobie nie poradzi. Ponadto szkoła organizuje szkolenia nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Kursanci mają okazję pojechać m.in. do Egiptu. Równie ważnym aspektem jest cena, która wypada najkorzystniej na tle szkół konkurencyjnych. Chciałbyś dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z biurem FunSurf i zadaj pytanie osobiście!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here